X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
TRY

Grafik Tasarım

AnasayfaGrafik Tasarım

Dijital dünyadaki varlığı grafik tasarım hizmetimizden artırabilir ve kendinize iyi bir yer edinebilirsiniz. Logo, kartvizit, e-posta imzası, banner, sosyal medya görselleri başta olmak üzere firmanızın tüm grafik işleri için hizmet sunmaktayız. Kurumsal kimliğinizi tamamlayacak olan sosyal medya platformlarınızdaki hesaplarınız için düzenli olarak görseller hazırlayabiliriz.  Kurumsal web siteniz ya da e-ticaret siteniz için yapacak olacağınız kampanyalara göre banner görselleri hazırlayabiliriz. Grafik tasarım hizmetlerini dilerseniz iş başına fiyatlandırma yaparak faydalanabilir veya sosyal medya görselleri, banner tasarımı gibi sürekliliği olan periyodik işler içinde aylık fiyatlandırma ile çalışabiliriz.

İŞE NASIL BAŞLIYORUZ ? 
Müşterinin talep ettiği grafik tasarım hizmetine göre fiyat ve zaman planlaması yapılır. Anlaşmaya varılan ücretin %50 kadar tahsil edildikten sonra tasarım çalışmalarına başlanır.Tasarımın teslim sürecine kadar müşteriyle sürekli iletişim halinde oluruz. Teslim süresinden hemen önce %50'lik kısmı da tahsil ederek tasarıma ait tüm çalışmaları müşterilerimizle paylaşırız.

ÇALIŞMA SÜREÇLERİ
Hazırlık: Anlaşmaya varılan çalışmayla ilgili olarak kesin teslim süresi belirlenir ve en iyi çalışma planlaması yapılarak müşteriyle fikir alışverişinde bulunulur. İşinizin acileyetine göre fiyat performans dengesi değişiklikler gösterebilir. Demir Design zamanında teslim edemeyeceği işleri asla kabul etmez.
Çalışma Süreci: Demir Design planlanan teslim süresi içerisinde projeyi teslim etmek için yoğun bir çalışmaya başlar, Çalışma süresi boyunca her düzenleme müşteri ile teyitleştirerek ilerler, böylece proje sonuca doğru ilerlerken sürprizlerle karşılaşmazsınız.
Sonuç: Yoğun çalışmanın sonucu ortaya çıkan projeniz teslim edilir, artık profesyonel grafik hizmetinin gücünden faydalanabilirsiniz. Tüm baskı, matbaa işlerinizde Demir Design  sizin yerinize gerekli hazırlıkları ve baskıya hazır grafikleri matbaanızla paylaşır veya anlaşmalı matbaalarımızdan sizin yerinize fiyat alarak karşılaştırma yapmanızı sağlar.

Grafik tasarım hizmetlerimi hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz "Telefon, E-Posta, İletişim Formu, Canlı Destek" üzerinden 7x24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Hosting Billing Software by WISECP
Top